Ймовірна квартирна афера залишила родину без житла

Ймовірна квартирна афера залишила родину без житла

У Чернігові мати з малолітньою дитиною залишилися без житла внаслідок імовірної квартирної оборудки. Однак жінка поки не може добитися відшкодування завданих втрат і її навіть не визнають потерпілою.

Чернігівка Валентина Шевченко влітку 2013-го року придбала квартиру для своєї доньки Юлії Юрченко: купила й оформила дарчу. Вони разом з маленькою дитиною Юлії живуть у будинку по вулиці Бєлова, 37, корпус 3, тож скористалися оголошенням і придбали квартиру в цьому ж будинку, в сусідньому під’їзді. Юлія Юрченко оселилася в новопридбаній квартирі, але через два роки її викликали до суду. Виявилося, попередня господарка заявила, що її квартира була продана незаконно.

Сама попередня господарка Валентина Новгородська живе в Італії, а квартира була продана по довіреності, виданій на її доньку Ксенію Булгаєву.

Три роки тому ніхто не висловив до оформлених документів ніяких претензій, копія довіреності, вислана з Італії, була завірена нотаріусом. Тепер же господарка стверджує, що довіреність фальшива, і навіть подала до суду ще й на доньку – за підробку документів.

Суд першої інстанції – Деснянський – прийняв сторону попередньої господарки й постановив повернути їй квартиру. Апеляційний суд підтвердив рішення Деснянського. Так Юлія Юрченко з малою дитиною, якій зараз 6 років, залишається фактично без житла. З чоловіком вони розведені. Юлія не працює. За квартиру в 13-му році заплатили майже триста тисяч гривень.

На рішення апеляційного суду вони подали касаційну скаргу, і її розглядає вже суд у Києві.

Тим часом у Деснянському суді йдуть засідання і по звинуваченню Ксенії Булгаєвої – доньки господарки, що нібито підробила довіреність. Це провадження вела поліція, згодом його передали на доопрацювання до міської прокуратури. Прокуратура не визнала Юлію Юрченко потерпілою.

Інститут судових експертиз надав висновок про те, що підпис на довіреності належав не господарці, а іншій людині. Потерпілі вимагають додаткової експертизи.

Але хоча підпис, якщо вірити експертизі, недійсний, прокуратура не задовольняє й вимоги Юрченко про притягнення до відповідальності нотаріуса Артема Завалієва, який завірив ту довіреність у 13-му році.

На засіданні суду у справі по звинуваченню Булгаєвої у підробці документів відмовилися давати коментарі і сама Ксенія Булгаєва і її адвокат та представник прокуратури.

І мати Валентина Шевченко, і донька Юлія Юрченко продовжують захищати свої інтереси і в касаційному суді в Києві, де домагаються визнання молодої матері потерпілою…

І в Деснянському суді, де наступне засідання щодо звинуваченої Ксенії Булгаєвої відбудеться 10-го листопада (суддя – Руслан Григор’єв).

Відео Сівер-центр

©golos24.com

Последние новости